Profil

Divize PULARY EVENT se specializuje na kompletní full servis při pořádání sportovních, kulturních, společenských akcí a reklamních akcí. V uplynulém období od naší specializace na tuto činnost jsme během organizace nesčetných event akcí zorganizovali a zajistili akce, které byly svým významem a charakterem jedinečné i pro náš region.

Poprvé jsme například do Ostravy přivezli Stanley Cup (2003 Richard Šmehlík), realizovali jsme autogramiádu Milana Baroše – krále střelců po fotbalovém EURU 2004, organizovali jsme prestižní akci Velká tanková bitva s návštěvností 80 000 lidí na letišti v Mošnově u příležitosti osvobození města Ostravy, zajišťovali jsme obří koncerty skupin Lucie, Buty nebo Wanastowy Vjecy.

Stáli jsme u zrodu a každoročně organizujeme soutěž Stavba Moravskoslezského kraje, stali jsme se komunikačním partnerem a produkčně jsme zajišťovali doprovodný program na prestižním golfovém turnaji Moravia Silesia Open 2009, 2010 a mnoho dalších. Shlédněte naše reference a přesvědčte se o naší práci…